t-shirt z logo drukarni A3extra

Termotransfer sitodrukowy

Nadruki na koszulkach, polówkach, polarach, bluzach czy softshellach i wielu innych produktach odzieżowych, jak i reklamowych są dziś bardzo popularne.

★★★★★

Polecane 5/5 przez ponad 12.000 klientów

Jedną z nich jest termotransfer sitodrukowy, który sprawdza się przy dużych nakładach. Poznań jest miastem, w którym wykonamy tego typu usługę na najwyższym poziomie z zastosowaniem najnowocześniejszych urządzeń.

Czym jest termotransfer sitodrukowy?

Termotransfer sitodrukowy jest metodą druku pośredniego, w której nadruk wykonuje się sitodrukiem na folii transferowej lub papierze. Po naniesieniu kolorów Pantone nakładany jest klej umożliwiający jego aplikowanie. Po wykonaniu tej czynności nadruk przenoszony jest z zastosowaniem prasy transferowej przy właściwie dobranym ciśnieniu i temperaturze na docelowy produkt, na którym ma znaleźć się dana grafika. Może to być czapka, koszulka, torba, kurtka i inne.

Termotransfer sitodrukowy charakteryzuje się idealną gładkością, świetnym kryciem oraz perfekcyjnym odwzorowaniem nawet najmniejszych szczegółów danej grafiki. Może być wykonany zarówno na standardowych materiałach, jak i w miejscach trudnodostępnych, np. kołnierz koszuli.

Termotransfer sitodrukowy – zalety

Dzięki zastosowaniu termotransferu sitodrukowego możliwe jest idealne odwzorowanie grafik, które wykonane za pomocą innych metod nie oddają szczegółów aż w tak wyraźny sposób. Termotransfer sitodrukowy w Poznaniu wykonywany przez naszych specjalistów to dokładne odwzorowanie szczegółów o wielkości już na poziomie nawet pół milimetra. Niekiedy zdarza się, że rodzaj podłoża znacznie wpływa na ostateczny kształt i jakość wykonanego nadruku. 

Termotransfer sitodrukowy to świetne rozwiązanie również w sytuacji, gdy zachodzi obawa reaktywności podłoża. W tej technologii nie ma ryzyka powstania nieestetycznych przebarwień. Z powodzeń wykonać można doskonałe nadruki zarówno na bawełnie, poliestrze, flizelinie, filcu, jucie. Nadruk wykonany z zastosowaniem termotransferu sitodrukowego jest też elastyczny i charakteryzuje go bardzo wysoka trwałość zarówno pod kątem blaknięcia, ścierania, jak i zniszczenia na skutek prania lub mycia zadrukowanego elementu.

Sprawdź również ofertę sitodruku w naszej drukarni tekstylnej w Poznaniu.

Dlaczego warto wybrać termotransfer sitodrukowy w Poznaniu?

Nasza firma to firma rodzinna, ale też pasjonaci, którzy od lat zajmują się wykonywaniem profesjonalnych nadruków na różnego rodzaju podłożach. Dzięki naszemu doświadczeniu i najnowocześniejszemu sprzętowi oferujemy Państwu najwyższej jakości usługi i gwarancję zadowolenia ze współpracy. Zapraszamy do skorzystania z oferty. Chętnie też odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, doradzimy i dobierzemy najlepszą formę nadruku dla danego zlecenia.

Zaufało nam ponad 12.000 tys klientów
★★★★★

Polecane 5/5 przez ponad 12.000 klientów