t-shirt z logo drukarni A3extra

Odzież
Reklamowa

Odzież reklamowa najwyższej jakości.

★★★★★

Polecane 5/5 przez ponad 12.000 klientów

Odzież reklamowa — Poznań

W drukarni A3extra produkujemy akcesoria oraz ubrania z logo firmy na zamówienie. Nadruki wykonujemy na dostarczonych do nas produktach np. koszulkach czy czapkach, ale często oferujemy Klientom gotowy produkt w całości. Proponujemy zadrukowywanie odzieży różnymi technikami, które wybieramy na podstawie materiału, przeznaczenia ubrań oraz ich planowanego zastosowania. Dzięki temu oferowana przez naszą drukarnię odzież robocza z logo firmy jest wyjątkowo trwała i sprawdza się w najcięższych warunkach.

Dlaczego warto zainwestować w odzież reklamową?

Odzież reklamowa wysokiej jakości to informacja dla wszystkich Klientów, że firma solidnie i rzetelnie podchodzi do wszystkich obowiązków oraz dba o najmniejsze szczegóły. Pracownicy ubrani w odzież firmową prezentują się bardziej spójnie, profesjonalnie i budzą większe zaufanie. Odzież reklamowa z logo firmy to też okazja do zwiększania jej rozpoznawalności na zewnątrz. Badania dowodzą, że jeżeli konsument przynajmniej kilkukrotnie spotka się z logo marki w przestrzeni publicznej, zapewne zdecyduje się na skorzystanie z usługi — gdy tylko będzie potrzebował pomocy w danym obszarze, chętniej skieruje się w stronę marki, z którą miał wcześniej styczność.

Katalog odzieży

Zapoznaj się z całą ofertą
czeskiej firmy Adler Malfini.

Katalog online
z cenami wraz z możliwością zamawiania.

Odzież reklamowa jako gadżet promocyjny

Z odzieży reklamowej wcale nie muszą korzystać wyłącznie pracownicy. Istnieje wiele marek, które zbudowały wokół siebie całą subkulturę osób, chętnie noszących znakowane ubrania. Warunkiem osiągnięcia takiego efektu jest jednak stworzenie wrażenia marki „blisko ludzi”, angażującej się w problemy społeczne, z którymi boryka się dana grupa. Ubrania reklamowe powinny być także wystarczająco atrakcyjne – tylko wówczas konsumenci będą chcieli je nosić. Zwróćmy zatem uwagę na wybierane kroje, kolory, czcionki oraz materiały.

Zaufało nam ponad 12.000 tys klientów
★★★★★

Polecane 5/5 przez ponad 12.000 klientów