t-shirt z logo drukarni A3extra

Druk bezpośredni DTG

Poznaj pełną ofertę…

★★★★★

Polecane 5/5 przez ponad 12.000 klientów

Druk bezpośredni DTG

Druk bezpośredni to jedna z najnowocześniejszych metod nadruku na koszulkach i różnego rodzaju tkaninach. Dzięki technologii DTG możliwe jest odzwierciedlenie na odzieży nie tylko różnego rodzaju grafik, ale też zdjęć z wykorzystaniem niemal wszystkich możliwych barw. Bezpośredni druk cyfrowy na koszulkach jest znakowaniem wysokiej jakości, które charakteryzuje najwyższa jakość i trwałość.

jak zamówić koszulkę z nadrukiem Poznań

Czym jest DTG?

Druk bezpośredni DTG, czyli Direct To Garment to jeden z najnowocześniejszych i najbardziej efektownych sposobów na wykonanie nadruku. Jest to technologia cyfrowa, gdzie drukuje się bezpośrednio na odzieży. Dzięki wykorzystaniu DTG wykonana grafika jest niewyczuwalna w dotyku i pod palcami, co bywa charakterystyczne dla innych form zadrukowania. Możliwy jest druk od 1 sztuki bez kosztów przygotowalni.

Druk bezpośredni wykonać można zarówno na tkaninach białych, jak i kolorowych wykonanych z bawełny lub tkaniny z domieszką poliestru i innych materiałów. Zawartość bawełny nie powinna być jednak mniejsza niż 50% składu. Dzięki nadrukom DTG możliwe jest wydrukowanie logo, napisu, dowolnej grafiki, jak i kolorowego zdjęcia.

Dlaczego warto wybrać druk bezpośredni?

Bezpośredni druk cyfrowy na koszulkach i innego rodzaju przedmiotach materiałowych nie wymaga ograniczania wzoru do kilku kolorów i z powodzeniem sprawdzi się w przypadku naniesienia na materiał szczegółowych zdjęć. Zamówienie zrealizować można szybko, a wydruk DTG jest opłacalny już przy niewielkim nakładzie.

Druk bezpośredni jest bardzo odporny na ścieranie, kruszenie i marszczenie nawet po długim czasie użytkowania i wielu praniach. Grafika nie traci na wyrazistości, jest niewyczuwalna, a zadrukowaną tkaninę z wykorzystaniem tej metody można prasować.

Druk bezpośredni profesjonalnie i z doświadczeniem

Nasza drukarnia tekstylna posiada produkcyjną drukarkę DTG, która potrafi drukować 24 godziny na dobę. Oferujemy najwyższej jakości usługi z uwzględnieniem indywidualnych projektów i wymagań każdego Klienta. Każdy bezpośredni druk cyfrowy na koszulkach wykonywany jest ze starannością i dbałością o każdy szczegół.

Druk DTG to świetna propozycja nie tylko dla serii wydruków, ale także pojedynczych sztuk, co jest szczególnie przydatne w przypadku zaopatrzenia w koszulki reklamowe pracowników czy w celach promocyjnych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty druku bezpośredniego DTG. Cenimy sobie współpracę z każdym Klientem i do zleconych zadań podchodzimy indywidualnie oraz z pełnym zaangażowaniem. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i doradzą w kwestii realizacji wszystkich projektów.

Przeczytaj również o druku na folii flex i flock w naszej ofercie.

Zaufało nam ponad 12.000 tys klientów
★★★★★

Polecane 5/5 przez ponad 12.000 klientów