t-shirt z logo drukarni A3extra

ODZIEŻ BHP

Kamizelki odblaskowe,
buty robocze,
odzież wysokiej
widoczności,
odzież specjalistyczna

★★★★★

Polecane 5/5 przez ponad 12.000 klientów

Odzież robocza

Jednym z niezbędnych elementów wyposażenia swojej firmy i pracowników jest odzież robocza. Poznań to miasto, w którym dostępnych jest do wyboru dużo modeli wysokiej jakości odzieży bhp, która z powodzeniem zabezpieczy osoby pracujące w różnych branżach i posłużą na długo, pozostając w doskonałym stanie. Dzięki dostępnym rodzajom ubrań roboczych skompletować można zestaw odzieży wymagany w poszczególnych branżach.

odzież robocza

Czym kierować się podczas zakupu odzieży roboczej?

Poza niezbędnymi atestami i certyfikatami odzież robocza wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki którym poszczególne elementy będą odporne na uszkodzenia mechaniczne, blaknięcie, ścieranie elementów odblaskowych i innego rodzaju eksploatację. Tylko wtedy każdy pracownik będzie odpowiednio przygotowany do wypełniania zawodowych obowiązków w sposób bezpieczny.

Odzież robocza – najlepsze marki w przystępnej cenie

W naszej ofercie znajduje się odzież bhp cenionych i najchętniej wybieranych marek. Wśród nich znajdują się różne modele i części ubioru takich firm jak Portwest, Cerva, Snickers, Maskot czy Malfini. To dopracowane i wygodne elementy ubrań roboczych, które cenione są ze względu na trwałość, komfort użytkowania, warianty kolorystyczne, jak i wielość różnych możliwych rozwiązań.

Wśród dostępnych w naszej ofercie produktów znajduje się odzież robocza dedykowana wielu różnym branżom. To m.in. idealne modele dla służby zdrowia, pracowników gastronomii oraz innych, wymagających branż. W asortymencie znaleźć można również odzież ochronną ESD, która wyróżnia się doskonałymi właściwościami antystatycznymi.

Kompletne ubranie robocze w jednym miejscu

W naszej ofercie dostępna jest odzież robocza różnego typu. Z powodzeniem dobrać można wszystkie niezbędne elementy składające się na kompletny strój roboczy pracownika określony w zasadach BHP. To m.in. różnego typu spodnie robocze, w tym modele do pasa i popularne ogrodniczki, koszule robocze oraz bluzy z krótkim lub długim rękawem, kamizelki oraz kurtki ocieplane i przeciwdeszczowe, ale też obuwie, takie jak trzewiki, półbuty i buty robocze z podwyższoną cholewką.

Wszystkie dostępne produkty wyróżnia najwyższa jakość wykonania oraz zastosowanie solidnych i odpornych na eksploatację materiałów. Podczas wykonywania nadruku stosowane są najnowsze technologie. Wszystkie zamówienia realizujemy możliwie najszybciej, często w ciągu kilku godzin, a maksymalnie do pięciu dni roboczych. To gwarancja otrzymania produktu zgodnego z opisem, który w sposób bezpieczny i skuteczny chronić będzie pracowników przed wszelkimi możliwymi zagrożeniami.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z wieloma zadowolonymi Klientami doskonale poznaliśmy branżę i zyskaliśmy szeroką wiedzę w zakresie doboru odzieży roboczej do danej gałęzi przemysłu. Oferujemy profesjonalną pomoc w dokonaniu wyboru i indywidualne podejście do każdego zamówienia. Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i doradzimy w wyborze właściwej odzieży roboczej.

Kamizelka odblaskowa seledynowa
Jedną z najważniejszych akcesoriów pracownika budowlanego są kamizelki odblaskowe. Wiemy, że w biznesie dobrej jakości produkt i fachowa obsługa to nie wszystko. Aby firma odniosła sukces na rynku, musi zwrócić na siebie uwagę, oraz przestrzegać przepisy budowlane. Klienta, przyciągnąć go do siebie, pokazać się od jak najlepszej strony. Posiadamy w ofercie odzież roboczą dla Służby Zdrowia jak i odzież kucharską. Mamy również odzież dla bardziej wymagających odzież ochronna ESD (doskonała ochrona antystatyczna)

Co się składa na odzież roboczą?

Standardowym wyposażeniem pracownika jest odzież robocza, na którą składają się:
* spodnie robocze (do pasa lub ogrodniczek),
* bluza lub koszula robocza (np. flanelowej), koszulka z krótkim bądź długim rękawem,
* odpowiednie obuwie (półbuty, trzewiki, buty zwykłe lub z podwyższoną cholewką),
* odzież chroniąca przed wpływem warunków atmosferycznych (kurtki przeciwdeszczowe lub ocieplane, kamizelki).
Kamizelka odblaskowa seledynowa

Szybka Realizacja

Ciesz się swoim produktem jak najszybciej. Dzięki pracy naszego zespołu, większość zamówień gotowa jest do odbioru już po 4-5h do 3 dni roboczych.

Najwyższa jakość

Wykorzystujemy najnowsze technologie i najlepszej jakości produkty z certyfikatami.

W połączeniu z doświadczeniem, otrzymujemy najlepszy efekt

Niskie Ceny

Stosujemy najnowsze technologie nadruku, dzięki czemu dostarczamy najlepsze produkty w niskich cenach – już od pojedynczego zamówienia.

Masz pytania, napisz do nas!!

Zaufało nam ponad 12.000 tys. klientów

★★★★★

Polecane 5/5 przez ponad 12.000 klientów