t-shirt z logo drukarni A3extra

Produkcja i szycie odzieży sportowej

Jednym z podstawowych obszarów działalności drukarni A3extra jest szycie odzieży sportowej.

★★★★★

Polecane 5/5 przez ponad 12.000 klientów

Zajmujemy się wytwarzaniem najróżniejszych rodzajów odzieży sportowej – od koszulek dla klubów sportowych, przez dresy i stroje dla drużyn piłkarskich, aż po czapki i ortaliony dla ich fanów. Wykonujemy nawet zlecenia małonakładowe związane z produkcją odzieży sportowej dla niewielkich sekcji, działających przy lokalnych klubach i szkołach.

Koszulki klubowe a może własna marka sportowa?

Dzięki takim samym koszulkom każda drużyna może prezentować się spójnie i wydawać się znacznie bardziej zgrana. To wrażenie, wzmacniane przez mechanizmy psychologiczne sprawia, że drużyna naprawdę staje się bardziej zżyta. Produkcja odzieży sportowej na zamówienie to nasza pasja, dlatego dbamy o szybką realizację każdego zlecenia. Od teraz możesz zapomnieć o wielotygodniowym oczekiwaniu na koszulkę klubową!

Współpracę z nami warto podjąć również wtedy, gdy chcesz stworzyć własną markę ubrań sportowych – to naprawdę takie proste! Stworzymy dla Ciebie produkt od A do Z, włącznie z metkami papierowymi i wszywkami wewnątrz odzieży.

Jak odbywa się szycie odzieży sportowej w A3extra?

Produkcja odzieży sportowej odbywa się zarówno na materiałach własnych, jak i powierzonych. Wśród naszych produktów gotowych do zadruku w każdej chwili znajdują się czapki beanie, T-shirty, legginsy sportowe, dresy, czapeczki z daszkiem, a nawet torby. Dostaniesz u nas także kurtki typu softshell, polary, koszulki polo oraz topy na ramiączkach.

Oferowana w A3extra odzież sportowa cechuje się:

  • ponadprzeciętną wytrzymałością, dzięki czemu ubrania nawet mimo wielu rozegranych w nich meczów prezentują się tak samo,
  • doskonałymi właściwościami związanymi z odprowadzaniem potu – szybko schną i nadają się nie tylko na zawody czy treningi, ale również wspólne wyjścia w góry w celach integracyjnych,
  • wysokim poziomem oddychalności i płaskimi szwami, które nie podrażnią nawet najbardziej delikatnej skóry podczas wielogodzinnego wysiłku.

Dlaczego warto mieć stroje klubowe lub własną odzież sportową?

Stroje klubowe są podstawą w każdej organizacji i ogólnopolskim związku sportowym. Tam nie trzeba przekonywać o konieczności ich posiadania, ponieważ wydaje się to oczywiste. Warto jednak zainwestować w odzież sportową nawet jeżeli prowadzimy wyłącznie niewielką sekcję lub lokalny klub sportowy. Dzięki temu:

  • rodzina i fani drużyny z łatwością rozpoznają swoich zawodników,
  • można zarabiać na promowaniu sponsorów podczas wydarzeń sportowych,
  • identyfikacja poszczególnych sportowców przed trenera będzie znacznie łatwiejsza,
  • drużyna będzie prezentować się lepiej.

W czasie zawodów, biegów, festynów i festiwali będzie można reklamować

Jakie rodzaje nadruków mogą znaleźć się na odzieży sportowej?

Wśród nadruków, które można wykonywać na odzieży sportowej znajduje się:

  • sublimacja – polegająca na przyłożeniu do odzieży papieru transferowego z barwnikiem, a następnie ogrzaniu go tak, by ten przeszedł od razu ze stanu stałego w gazowy, z pominięciem fazy ciekłej. Takie podejście do tego procesu sprawia, że nadruk znajduje się finalnie wewnątrz tkaniny, a nie jedynie na jej powierzchni.
  • folia flex – wykorzystywana szczególnie przy małych nakładach. Doskonale sprawdza się w celu nadrukowywania na koszulki nazwisk zawodników lub herbów lokalnych klubów. Folię flex przenosi się na odzież przy użyciu wysokiej temperatury.
  • haft komputerowy – stosowany do wykonywania niewielkich znaczków na piersi lub znakowania przykładowo czapek z daszkiem. Na pierwszy rzut oka nie różni się od haftu tradycyjnego, tworzonego ręcznie.

Żeby jednak wykonać niektóre rodzaje nadruków trzeba mieć pewność, że odzież sportowa nie odbarwi się, poradzi sobie z wysoką temperaturą (nawet do około 150 stopni Celsjusza) oraz może być swobodnie naciągana. Dlatego też, jeżeli jeszcze nie posiadasz własnej odzieży sportowej, zdecyduj się na wybór jednej z naszych propozycji! Zachęcamy do składania zamówień na ubrania sportowe w A3extra!

Zaufało nam ponad 12.000 tys klientów
★★★★★

Polecane 5/5 przez ponad 12.000 klientów