t-shirt z logo drukarni A3extra

Metki do ubrań

W A3extra wykonujemy metki odzieżowe dla Klientów, którzy zakładają własną markę. Metki do ubrań wykonywane są zgodnie z projektem i preferencjami Klienta, dzięki czemu idealnie pasują do produktu, do którego mają być dołączone.

★★★★★

Polecane 5/5 przez ponad 12.000 klientów

Wykonujemy metki do ubrań z logo:

  • papierowe – przywieszki, wykonane z wysokiej jakości papieru tworzywa czy kartonu, umieszczone na sznurku, żyłkach lub ościach,
  • metki wewnętrzne – tzw. wszywki ze składem tkaniny i informacjami dotyczącymi konserwacji,
  • metki firmowe – naszywki, na których znajduje się logo i nazwa firmy, a czasami również rozmiar.

Bardzo popularne stają się metki w formie tasiemek, szczególnie w przypadku bluz czy polarów, ponieważ jeżeli w odzież nie zostały wszyte uchwyty do powieszenia na wieszaku, wówczas taką funkcję może spełniać dobrze wykonana metka na zamówienie.

Jak mogą wyglądać metki do ubrań z własnym logo?

Najczęściej produkowane przez nas metki odzieżowe z logo to te żakardowe – Klienci je uwielbiają, ponieważ są wyjątkowo uniwersalne. Zazwyczaj wszywamy je w tylnej części dekoltu do odzieży dostarczonej przez Klientów lub tej, którą można nabyć w naszej drukarni.

Popularnym rodzajem metek, który nie podrażni nawet najbardziej delikatnej, wrażliwej skóry to metki transferowe. Mają one formę nadruku najczęściej od strony karku koszulki i możemy wykonywać je metodą sitodruku lub termotransferu. Ich zaletą jest to, że bez problemów można odwzorować na nich najdrobniejsze szczegóły w nadrukach, a także wykorzystać niemal dowolną ilość kolorów.

Nieco mniej popularnym wyborem, ale wyjątkowo urzekającym są metki typu flex lub flock. Umieszcza się je na odzieży wewnątrz ubrania w sposób podobny do metek transferowych. To rodzaj nadruków wgrzewanych, które nanoszone są na ubranie przy pomocy specjalnej folii. Mogą mieć śliską lub miękką, zamszową strukturę. Doskonale sprawdzają się w przypadku niewielkich nakładów, ponieważ przygotowanie ich nie jest drogie. Najczęściej stosowane są, jeżeli na nadruku ma się znaleźć wyłącznie napis, logo i informacja o rozmiarze, ponieważ umożliwiają naniesienie na odzież jednego koloru. Wykonuje się je, gdy ilość odzieży jest mniejsza, ponieważ wycinane są na ploterze, więc można oznakować nawet jedną odzież.

Dlaczego warto mieć własne metki odzieżowe?

Własne metki odzieżowe to gwarancja rozbudowywania świadomości marki. To dzięki nim ubranie prezentuje się o wiele bardziej atrakcyjnie, a metka stanowi dyskretną i przystępną dla konsumentów formę reklamy. W ten sposób nadajemy odzieży indywidualny charakter. Dotyczy to zarówno metek wszywanych ze składem, logo i nazwą marki, jak również przywieszek, które sprawiają, że odzież może prezentować się jeszcze bardziej estetycznie i ekskluzywnie. Realizujemy nawet niewielkie nakłady oraz proponujemy usługę wykonania próbnych metek. Oczywiście każdorazowo jeszcze przed przystąpieniem do jakichkolwiek czynności, Klient musi zaakceptować projekt i wizualizację metki lub wszywki.

Dlaczego warto współpracować z drukarnią tekstylną A3extra ?

Posiadamy zaawansowany park maszynowy, w którym wykonujemy najróżniejsze rodzaje nadruków – bezpośrednio na koszulkach lub na samych metkach na zamówienie. Stosujemy do tego między innymi haft komputerowy, druk cyfrowy i sublimacyjny, sitodruk czy folie flex i flock. Oferujemy kompleksową obsługę każdego zamówienia – w jego realizacji uczestniczą między innymi osoby zajmujące się obsługą Klienta, graficy czy drukarze. W razie potrzeby uzyskania dodatkowych informacji na temat wybranych metod zadruku metek lub szczegółów dotyczących ich wykonania zachęcamy do kontaktowania się mailowo czy telefonicznie.

W A3extra konsultujemy z każdym Klientem jego oczekiwania i doradzamy, jaką metodę znakowania odzieży wybrać, by osiągnąć zamierzony rezultat. Podchodzimy do każdej pracy tak, jakby to była nasza praca. Zależy nam na jak najlepszym efekcie, ponieważ interes jest obopólny. Jeśli marka odzieżowa się przyjmie, każdy na tym zyska. Dzięki temu dziesiątki naszych Klientów wznawia zamówienia i wraca do nas z uśmiechem! Metki można dopasować pod względem rozmiarów, ceny, zakończeń (ciętych laserowo, miękkich, obszytych), sposobu składania i wszywania w odzież czy zastosowanego materiału.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty dotyczącej metek na zamówienie. Jesteśmy pewni, że jej szeroki zakres sprawi, że każdy znajdzie odpowiedni rodzaj metek dla siebie. Podejmujemy się również najbardziej nietypowych zleceń oraz projektów!

Zaufało nam ponad 12.000 tys klientów
★★★★★

Polecane 5/5 przez ponad 12.000 klientów