ODZIEŻ Z NADRUKIEM

ODZIEŻ SPORTOWA

U nas zamówisz druk na odzieży, ale również szybki druk cyfrowy ulotek, katalogów offsetowo oraz rollupy czy banery reklamowe wielkoformatowo!

Odzież z nadrukiem | Odzież sportowa

koszulki z nadrukiem – logowanie odzieży sportowej

     Logowanie odzieży sportowej to sposób na dodanie jej charakteru i wyjątkowego stylu, ale przede wszystkim personalizacja dla potrzeb zawodów sportowych i im podobnych wydarzeń. Nadruki na koszulkach pozwalają zarówno drużynom sportowym jak i zawodnikom indywidualnym wyróżnić się, a nie ma chyba obecnie żadnego klubu sportowego, który nie chciałby mieć swoich własnych, charakterystycznych dla drużyny strojów sportowych, w których skład wchodzą między innymi koszulki z nadrukiem.

    Personalizowanie zestawy sportowe dodają skrzydeł całej drużynie. Wysoka jakość i solidność wykonywanych przez nas nadruków sprawia, że są one trwałe i wytrzymałe, odporne na częste pranie i zmienne warunki atmosferyczne.

         

Odzież z nadrukiem – techniki nadruku

     W naszej firmie istnieje możliwość znakowania (logowania) odzieży sportowej kilkoma technikami z czego najpopularniejsze sposoby na odzież z nadrukiem to:

Folie flex

Nadruki wykorzystujące folie termotransferowane, są trwałe i pięknie się prezentują, a najczęściej stosowane są przy pojedynczych ilościach.

Sublimacja

To z kolei technika znakowania wykorzystująca specjalne tusze, które wgrzewane są w materiał przy użyciu prasy, jest to technika stosowana podobnie jak powyższa już przy pojedynczych ilościach.

Sitodruk

Polega na przeciskaniu farby przez uprzednio przygotowane matryce i odpowiednie naświetlenie nadruku. Pozwala stworzyć piękne nadruki na koszulki z różnych farb (nawet świecących w ciemności) – ta technika stosowana jest przy większej ilości sztuk odzieży z uwagi na koszty związane z przygotowaniem matryc.

     Techniką sitodruku możemy pokryć całe stroje grafiką, a samymi napisami np. przy pomocy techniki sublimacji. Nasza firma oferuje wykonanie produktów jak T-shit z nadrukiem od podstaw, bowiem dysponujemy własną szwalnią. Wykonujemy nadruki na:

koszulki dla klubów piłkarskich

koszulki dla klubów koszykarskich,

koszulki dla klubów siatkarskich,

koszulki dla klubów rugby,

koszulki klubowe dla lekkoatletów,

koszulki dla fanklubów,

odzież sportową dla potrzeb różnych dyscyplin sportowych.

Jakość, profesjonalizm i zaangażowanie

Działamy na terenie całego kraju!

0
Klientów
0
Zamówień
0
Pracowników
0
Lat Doświadczenia

Skorzystaj z naszej szerokiej oferty usług