t-shirt z logo drukarni A3extra

Koszulki FullPrint

Poznaj pełną ofertę…

★★★★★

Polecane 5/5 przez ponad 12.000 klientów

Koszulki fullprint z własnym nadrukiem

Wśród znakowanej odzieży, największą popularnością cieszą się koszulki. Jest to najbardziej uniwersalny element garderoby, chętnie noszony przez kobiety, mężczyzn i dzieci zarówno na co dzień, jak i do aktywności sportowej. Duża powierzchnia sprawi, że koszulka fullprint z własnym nadrukiem stanie się doskonałym narzędziem promocyjnym, na którym Twój projekt graficzny będzie doskonale widoczny.

Koszulki fullprint na zamówienie

Korzystając z oferty Drukarni A3extra, możesz zamówić koszulki fullprint z własnym nadrukiem na całej powierzchni materiału, wykonanym techniką sublimacji lub druku cyfrowego. Dostępne są koszulki uszyte z bawełny i z technicznych materiałów sportowych. Niezależnie czy chcesz zamówić odzież sportową, czy roboczą, z pewnością znajdziesz w naszej ofercie odpowiedni produkt.

Możesz wybierać z bogatego katalogu produktów damskich, męskich i dziecięcych dostępnych w różnych fasonach i rozmiarach. Modne kroje nie tylko dobrze się prezentują, ale również zapewniają pełen komfort użytkowania podczas różnych aktywności.

Koszulki fullprint — własny nadruk

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii nadruków możemy wykonać koszulki według bardzo skomplikowanych projektów. Doskonale będą wyglądać nie tylko proste grafiki czy logotypy, ale również zdjęcia i obrazy z dużą ilością detali. Bardzo dobre odwzorowanie kolorów sprawi, że realizacja koszulki będzie zgodna z Twoim projektem. Druk cyfrowy i sublimacja w żaden sposób nie ograniczają formy nadruku, który jest wykonywany z wykorzystaniem dowolnej liczby barw i umożliwia uzyskanie efektu gradientu.

Poza bardzo dobrą jakością, nadruki fullprint wyróżniają się również wysoką trwałością — wykorzystywana technologia sprawia, że nie ma ryzyka wykruszania czy pękania nadruku po dłuższym użytkowaniu. Koszulki mogą być wielokrotnie prane (również z użyciem detergentów), suszone, prasowane i nie będzie to negatywnie wpływać na ich wygląd.

Koszulka sportowa fullprint — na eventy, zawody i dla zespołów sportowych

T-shirt fullprint to doskonały gadżet reklamowy i upominek dla uczestników imprez sportowych. Wykorzystanie tkanin dedykowanych do szycia odzieży sportowej, które są oddychające i doskonale odprowadzają wilgoć, zapewni maksymalny komfort podczas aktywności sportowej, sprawiając, że użytkownicy będą chętnie z nich korzystać.

Koszulki biegowe fullprint są bardzo dobrze odbieranym i popularnym gadżetem reklamowym na zawodach biegowych. Duża powierzchnia nadruku umożliwia zamieszczanie dużej liczby logotypów sponsorów, a użyteczność koszulek sprawia, że dają efekt marketingowy jeszcze długo po wydarzeniu.

Koszulki sportowe fullprint sprawdzą się doskonale również jako element codziennej odzieży roboczej dla pracowników obiektów sportowych — zapewnią komfort i wyróżnią ich spośród klientów.

Dla klubów sportowych świetnym rozwiązaniem będą koszulki fullprint na zamówienie z personalizacją, która umożliwi znakowanie koszulki indywidualnym numerem, imieniem czy nazwiskiem.

Jeśli chciałbyś zamówić koszulki fullprint z własnym nadrukiem, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Drukarni A3 Extra!

Zaufało nam ponad 12.000 tys klientów
★★★★★

Polecane 5/5 przez ponad 12.000 klientów