DRUK CYFROWY

DTG

U nas zamówisz druk na odzieży, ale również szybki druk cyfrowy ulotek, katalogów offsetowo oraz rollupy czy banery reklamowe wielkoformatowo!

Druk cyfrowy DTG

INDYWIDUALNE NADRUKI na odzieży

DRUK DTG

Druk DTG to jedyna metoda druku, gdzie możemy wykonać druk w tzw. pełnym kolorze już od 1 sztuki. W A3extra drukarnia sp. z o.o. korzysta się z wszystkich metod jakie są dostępne na rynku jeśli chodzi o znakowanie odzieży. Technika ta, daje nam jeszcze jedną możliwość – na każdej koszulce możemy wykonać personalizację tzn. że możemy wydrukować na każdej koszulce inne imię, logo itp., ponieważ technika ta nie wymaga przygotowania takiego, jak w przypadku sitodruku!

Drukarki DTG Digital w tym modele produkcyjne serii M Industrial jako jedyne na rynku są wyposażone w innowacyjny i opatentowany system zamkniętego obiegu białego atramentu WIMS (White Ink Management System), dlatego też druk DTG należy do jednej z najlepszych możliwości drukarskich.

TECHNOLOGIA

     Technologia cyfrowego druku DTG bezpośredniego umożliwia wykonywanie szczegółowych, pełno kolorowych wzorów w praktyce już od jednej sztuki na każdym kolorze podłoża. Daje możliwość tworzenia dowolnej ilości nadruków jednej grafiki, lub wykonania każdego nadruku z innym wzorem. W opcji tej nie pojawiają się już żadne stałe koszta rozpoczęcia produkcji w postaci przygotowywania matryc, jak ma to miejsce w przypadku popularnej technologi sitodruku.

Maszyna po prostu drukuje dowolny obraz – tak po prostu! Nadruki są elastyczne i miłe w dotyku, nie tworzą grubej, nieprzyjemnej warstwy tak charakterystycznej dla sitodrukowych farb plastizolowych czy też pojawiającej się podczas zdobienia folią.

Każda koszulka w procesie utrwalenia jest poddawana wygrzaniu w temperaturze 150-160 stopni Celsjusza przez czas 1-2 min. Dzięki temu procesowi, wydruk jest trwały a za sprawą farb wodnych oraz specjalnego podkładu, staje się on bardzo miękki w dotyku i odporny na spieranie oraz blaknięcie.

         

     Za pomocą druku DTG, wydruk fotografii na koszulce, w naprawdę bardzo wysokiej rozdzielczości, stał się możliwy! Sprzęt jakim dysponujemy jest bardzo szybki, a efekty jego pracy niezmiernie trwałe.

Koszt pakowania koszulek do woreczków: 0,30 zł netto/szt.

INFORMACJE POTRZEBNE DO WYKONANIA WYCENY:

kolor koszulek

ilość koszulek

w ilu miejscach ma pojawić się nadruk (przód, tył, rękawek jedenczy dwa czy inne


miejsce)

wielkość nadruków (dla każdego miejsca należy określić ją oddzielnie – nie jest to


konieczne jeżeli otrzymamy wizualizację)

dostarczenie plików produkcyjnych, aby możliwe było obliczenie ilości farby


potrzebne dodruku w RIPie.

Zapraszamy do współpracy.

Druk już od 1 sztuki. Możliwość personalizacji koszulek.

         

Jakość, profesjonalizm i zaangażowanie

Działamy na terenie całego kraju!

0
Klientów
0
Zamówień
0
Pracowników
0
Lat Doświadczenia