Druk cyfrowy DTG


INDYWIDUALNE NADRUKI na odzieży – druk DTG

Druk DTG to jedyna metoda druku, gdzie możemy wykonać druk w tzw. pełnym kolorze już od 1 sztuki. W A3extra drukarnia sp. z o.o.  korzysta się z  wszystkich metod jakie są dostępne na rynku jeśli chodzi o znakowanie odzieży. Technika ta, daje nam jeszcze jedną możliwość – na każdej koszulce możemy wykonać personalizację tzn. że możemy wydrukować na każdej koszulce inne imię, logo itp., ponieważ technika ta nie wymaga przygotowania takiego, jak w przypadku sitodruku!

Drukarki DTG Digital w tym modele produkcyjne serii M Industrial jako jedyne na rynku są wyposażone w innowacyjny i opatentowany system zamkniętego obiegu białego atramentu WIMS (White Ink Management System), dlatego też druk DTG należy do jednej z najlepszych możliwości drukarskich.

TECHNOLOGIA

Technologia cyfrowego druku DTG bezpośredniego umożliwia wykonywanie szczegółowych, pełno kolorowych wzorów w praktyce już od jednej sztuki na każdym kolorze podłoża. Daje możliwość tworzenia dowolnej ilości nadruków jednej grafiki, lub wykonania każdego nadruku z innym wzorem. W opcji tej nie pojawiają się już żadne stałe koszta rozpoczęcia produkcji w postaci przygotowywania matryc, jak ma to miejsce w przypadku popularnej technologi sitodruku.

Maszyna po prostu drukuje dowolny obraz – tak po prostu! Nadruki są elastyczne i miłe w dotyku, nie tworzą grubej, nieprzyjemnej warstwy tak charakterystycznej dla sitodrukowych farb plastizolowych czy też pojawiającej się podczas zdobienia folią.

Każda koszulka w procesie utrwalenia jest poddawana wygrzaniu w temperaturze 150-160 stopni Celsjusza przez czas 1-2 min. Dzięki temu procesowi, wydruk jest trwały a za sprawą farb wodnych oraz specjalnego podkładu, staje się on bardzo miękki w dotyku i odporny na spieranie oraz blaknięcie.


Za pomocą druku DTG, wydruk fotografii na koszulce, w naprawdę bardzo wysokiej rozdzielczości, stał się możliwy! Sprzęt jakim dysponujemy jest bardzo szybki, a efekty jego pracy niezmiernie trwałe.

Koszt pakowania koszulek do woreczków: 0,30 zł netto/szt.

INFORMACJE POTRZEBNE DO WYKONANIA WYCENY:

  • kolor koszulek
  • ilość koszulek
  • w ilu miejscach ma pojawić się nadruk (przód, tył, rękawek jeden czy dwa czy inne miejsce)
  • wielkość nadruków (dla każdego miejsca należy określić ją oddzielnie – nie jest to konieczne jeżeli otrzymamy wizualizację)
  • dostarczenie plików produkcyjnych, aby możliwe było obliczenie ilości farby potrzebne do druku w RIPie.

Zapraszamy do współpracy.

Druk na koszulkach DTG


Druk już od 1 sztuki.
Możliwość personalizacji koszulek.


Skontaktuj się z nami

ul. Grimma 18
60-193 Poznań
tel. 61 867 46 88
tel. 601 76 24 66

drukarnia@A3extra.pl

Godziny otwarcia:
(poniedziałek – piątek): 9:00 – 17:00
(sobota – niedziela): po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym

Odbiory:
(poniedziałek – piątek): 9:00 – 17:00 – lub po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym
(sobota – niedziela): po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym

A3extra drukarnia spółka z o.o.
KRS: 0000674474
NIP:
7792463238

REGON: 367090622

Wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy
 
Kapitał zakładowy: 5.000 zł

Działamy na terenie całego kraju!