t-shirt z logo drukarni A3extra

Bluzy FullPrint

Poznaj pełną ofertę…

★★★★★

Polecane 5/5 przez ponad 12.000 klientów

Bluzy fullprint z własnym nadrukiem

Bluzy to część ubrania, która może świetnie sprawdzić się w roli odzieży reklamowej i roboczej. Jako odzież wierzchnia o dużej powierzchni będzie doskonale eksponować nadruk z grafiką. Możliwość wykonania nadruku fullprint zarówno z przodu, jak i z tyłu sprawi, że Twój projekt będzie dobrze widoczny i czytelny. O ile koszulki reklamowe są popularne od lat i szeroko wykorzystywane w działaniach marketingowych, tak bluzy są produktem bardziej unikatowym i na pewno zostaną docenione przez klientów czy pracowników.

Bluza fullprint własny nadruk — jakie projekty możemy zrealizować?

Nadruki fullprint wykonywane są w dwóch technologiach — sublimacji i nadruku cyfrowego. W zależności od tkaniny, z jakiej uszyta jest odzież oraz od potrzeby personalizacji produktów, pomożemy Ci wybrać odpowiednią metodę. Nadruki fullprint na tle innych rodzajów nadruków, takich jak na przykład sitodruk, wyróżnia wyjątkowa trwałość. Pozostają nienaruszone nawet po wielokrotnym praniu i suszeniu odzieży.

Najważniejszą cechą nadruków fullprint jest możliwość wykonania tą metodą praktycznie wszystkich projektów — nawet tych najbardziej skomplikowanych, z grafikami o wielu szczegółach, wykorzystujących dużą liczbę kolorów i przejścia tonalne. Tak naprawdę można zrealizować wszystkie pomysły projektanta, bo sama technologia nie daje żadnych ograniczeń technicznych w wykonaniu nadruku.

Z wykorzystaniem nadruku cyfrowego dostępna jest również możliwość personalizacji, co pozwala na wykonanie bluz fullprint, które będą znakowane na przykład imieniem pracownika czy numerem i nazwiskiem zawodnika.

Jakie są rodzaje bluz fullprint?

W naszym katalogu znajdziesz szeroką ofertę produktów. W asortymencie Drukarni A3 Extra jest wiele modeli dostępnych w różnych rozmiarach. Jednym z ciekawszych i bardzo praktycznych wyborów jest bluza z kapturem fullprint — ze względu na to, że nadruk wykonywany jest na całej powierzchni materiału, możemy wykonać znakowanie również na kapturze, co daje ciekawy efekt wizualny.

Możesz zamówić bluzy fullprint męskie, damskie i dziecięce w różnych fasonach — rozpinane, wciągane, z kapturem, z kieszeniami czy tak zwane „kangurki”. Dostępne są również bluzy fullprint damskie, których kroje są dopasowane do kobiecej sylwetki oraz modne, krótkie bluzy typu crop top.

Bluzy fullprint w Poznaniu

Bluzy fullprint są doskonałym produktem reklamowym, a niepowtarzalny projekt sprawi, że z pewnością przyciągną one wzrok potencjalnych klientów i pomogą w promowaniu Twojej marki. Odzież ze znakowaniem to popularny i bardzo dobrze odbierany gadżet marketingowy, a bluzy są świetnym wyborem, ponieważ zapewniają bardzo dobrą widoczność Twojego projektu — nie tylko ze względu na dużą powierzchnię nadruku, ale również dlatego, że mogą być zarówno elementem odzieży wierzchniej latem jak i komfortowym ubraniem przy chłodniejszej pogodzie, dzięki czemu są użytkowane przez cały rok.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Drukarni A3 Extra, jeśli jesteś zainteresowany unikatową odzieżą fullprint wysokiej jakości, która przyciągnie uwagę klientów!

Zaufało nam ponad 12.000 tys klientów
★★★★★

Polecane 5/5 przez ponad 12.000 klientów