DRUK CYFROWY

DTG

U nas zamówisz druk na odzieży, ale również szybki druk cyfrowy ulotek, katalogów offsetowo oraz rollupy czy banery reklamowe wielkoformatowo!

Druk DTG to jedyna metoda druku, gdzie możemy wykonać druk w tzw. pełnym kolorze już od 1 sztuki. W A3extra drukarnia sp. z o.o. korzysta się z wszystkich metod jakie są dostępne na rynku jeśli chodzi o znakowanie odzieży. Technika ta, daje nam jeszcze jedną możliwość – na każdej koszulce możemy wykonać personalizację tzn. że możemy wydrukować na każdej koszulce inne imię, logo itp., ponieważ technika ta nie wymaga przygotowania takiego, jak w przypadku sitodruku!

Drukarki DTG Digital w tym modele produkcyjne serii M Industrial jako jedyne na rynku są wyposażone w innowacyjny i opatentowany system zamkniętego obiegu białego atramentu WIMS (White Ink Management System), dlatego też druk DTG należy do jednej z najlepszych możliwości drukarskich.

     Technologia cyfrowego druku DTG bezpośredniego umożliwia wykonywanie szczegółowych, pełno kolorowych wzorów w praktyce już od jednej sztuki na każdym kolorze podłoża. Daje możliwość tworzenia dowolnej ilości nadruków jednej grafiki, lub wykonania każdego nadruku z innym wzorem. W opcji tej nie pojawiają się już żadne stałe koszta rozpoczęcia produkcji w postaci przygotowywania matryc, jak ma to miejsce w przypadku popularnej technologi sitodruku.

Maszyna po prostu drukuje dowolny obraz – tak po prostu! Nadruki są elastyczne i miłe w dotyku, nie tworzą grubej, nieprzyjemnej warstwy tak charakterystycznej dla sitodrukowych farb plastizolowych czy też pojawiającej się podczas zdobienia folią.

Każda koszulka w procesie utrwalenia jest poddawana wygrzaniu w temperaturze 150-160 stopni Celsjusza przez czas 1-2 min. Dzięki temu procesowi, wydruk jest trwały a za sprawą farb wodnych oraz specjalnego podkładu, staje się on bardzo miękki w dotyku i odporny na spieranie oraz blaknięcie.

         

     Za pomocą druku DTG, wydruk fotografii na koszulce, w naprawdę bardzo wysokiej rozdzielczości, stał się możliwy! Sprzęt jakim dysponujemy jest bardzo szybki, a efekty jego pracy niezmiernie trwałe.

Koszt pakowania koszulek do woreczków: 0,30 zł netto/szt.

kolor koszulek

ilość koszulek

w ilu miejscach ma pojawić się nadruk (przód, tył, rękawek jedenczy dwa czy inne


miejsce)

wielkość nadruków (dla każdego miejsca należy określić ją oddzielnie – nie jest to


konieczne jeżeli otrzymamy wizualizację)

dostarczenie plików produkcyjnych, aby możliwe było obliczenie ilości farby


potrzebne dodruku w RIPie.

Zapraszamy do współpracy.

         
0
Klientów
0
Zamówień
0
Pracowników
0
Lat Doświadczenia